Mimarsinan OSB, Kastim Caddesi, 38165, Melikgazi/Kayseri

Telefon: 444 8 889

Bize Mesaj Gönderin
  Sıkça Sorulan Sorular

  Firmamız web sitesinde yer alan teklif iste sekmesinden teklif oluşturabilir ya da pazarlama@keklikoglu.com mail adresinden e-mail yoluyla teklif alabilirsiniz.

  Teslimat süreci nasıl olmaktadır?

  Ürettiğimiz maketler el işçiliği ile sipariş üzerine üretilen maketler olması sebebiyle üretim hattımızın yoğunluğuna ve talep ettiğiniz maketlere göre teslimat süresi belirlenip teklifle birlikte belirtilmektedir.

  - Firmamız, Devlet Üniversiteleri, Sağlık Bakanlığı, İl Sağlık Müdürlükleri gibi kamu sektörünün yanı sıra Vakıf Üniversiteleri, Özel Hastaneler vb. özel sektörde de hizmet vermektedir.

  Firmamız üretim yelpazesinde yer alan simülasyon modelleri ve anatomi maketlerimiz fabrika, yedek parça ve teknik servis hizmet garantisi vermektedir.

  Firmamız ilgili birimi tarafından modellerin kurulum ve kullanımına dair eğitim verilmektedir.

  Firmamız Türkiye’de üretim yapan tek yerli firmadır.

  Firmamız web sitesinde yer alan teklif iste sekmesinden teklif oluşturabilir ya da pazarlama@keklikoglu.com mail adresinden e-mail yoluyla teklif alabilirsiniz.

  E-mail yoluyla teklifini aldığınız model/maketlere kesin sipariş bilgisi geçtiğiniz andan sonra gerekli prosedürleri tamamlayıp satın almayı gerçekleştirebilirsiniz.

  Kamu kurumlarında sipariş yazısı geçildikten sonra fiyat teklifinde belirtilen azami süreye kadar teslimat yapılır. Özel kurumlarda ise gerekli prosedürlerin tamamlanmasına istinaden teslimat ile ilgili proseslerimiz başlar

  Türkiye genelinde faaliyet gösteren bazı bölgelerde bayimiz bulunmaktadır.

  Firmamızda sipariş üzerine üretim yapılmakta olup, stokta ürün bulundurma imkanı bulunmamaktadır.

  Uzun süreli kullanımlarda deformasyonlara engel olmak için, bütün maketlerimizde kırılmaz yeni nesil plastikler kullanıyoruz. Hammaddelerimiz yurt dışından gelen özel plastiktiklerden üretilmektedir.  Simülasyon maketlerimiz kullanımı kolay, Türkçe arayüz ve yazılım içeren ve çok fonksiyonludur.

  Maketlerin üretiminde, montajlı parçalar için montaj parçalarına ilave olarak manyetik mıknatıslar kullanılmaktadır, böylece uzun süreli kullanımlardan kaynaklanan deformeler en aza indirilmiştir. Teknik ekibimiz her dönem sonlarında üniversiteleri ziyaret ederek maketlerdeki deformelerin ücretsiz bakım ve onarımlarını yapmaktadır. Ayrıca satışı yapılan modellere fabrika, yedek parça ve teknik servis hizmet garantisi verilmektedir.