İSKELET VE KEMİKLER (KOD: KPS)

Keklikoğlu Plastik iskelet ve kemik modelleri dünya üzerinde birçok tıp fakültesi ve  sağlık kuruluşu tarafından tercih edilen modellerdir.

Kemik modellerimiz; özel geliştirilmiş plastikten imal edilmiş olup doğal kemikten kalıplanmıştır.  Gerçek boyutlarında iskelet modelinden, monte edilmemiş (birleştirilmemiş) insan iskeleti modeline kadar tıbbi eğitim amacına uygun birçok iskelet modelimiz bulunmaktadır.

İskelet modellerimize ek olarak Keklikoğlu Plastik kafatası modellerimiz, omurga modellerimiz ve kemik modellerimiz de ilgililer için benzersiz ve kaliteli bir eğitim fırsatı sunmaktadır.

Kafatası modellerimiz; normal boyutlarında olan klasik kafatası modelleri, nöroanatomi kafatası modelleri, çocuk kafatası modelleri, fetüs kafatası modelleri, çene eklemli (TMJ) kafatası modelleri, boyanmış kafatası modellerinin yanı sıra kadın kafatası modelleri gibi çok çeşitli modellerimiz bulunmaktadır.  Bu modellerin  birçoğu en az 3 parçaya ayrılmakta olup her bir kafatası modelimiz ayrı eğitim içeriğini desteklemektedir.

Omurga modelleri kategorisinde; normal pelvisli omurga modeli, pelvis ve spinal sinirli omurga modeli, klasik omurga modeli, bel ve boyun omurları modellerini bulacaksınız.

Ayrıca bu kategoride yer alan 29 parçalı monte edilmemiş insan kemikleri modelimiz koleksiyoncularımıza hitap etmektedir.

Tüm iskelet ve kemik modellerimizde 3 yıl garanti ve 7 yıl ücretsiz destek bakım ve onarım desteği bulunmaktadır.

productImages
Ürün Adı
productStockCodes
dealerPrice
  • %{{product.CurrentDiscount.Amount | number:0}}
  • {{productTag.Tag.Name}} {{productTag.Tag.Name}}
Birim: {{product.UnitMeasure}}

selling-price

KDV Dahil + KDV

KDV Dahil + KDV

Tükendi

{{product.UnitMeasure}}

Satışa Kapalı

Ürün Başarıyla Teklif Listesine Eklendi

No Product Page Image

Ürün Bulunamadı