İNSAN ANATOMİ MODELLERİ

Keklikoğlu Plastik firması olarak ürettiğimiz anatomi maketleri teknolojinin tüm olanakları kullanılarak geliştirilmekte ve Sağlık bakanlığına bağlı tüm kurumlar, tıp fakülteleri ve il sağlık müdürlüklerinde kullanılmak üzere üretilmektedir. Keklikoğlu Plastik tarafından üretilen anatomi maketlerinin tüm orijinal parçalarında, 3 yıl geçerli garanti süresi ve 7 yıl geçerli destek, bakım ve onarım hizmeti verilmektedir. Anatomi modellerimiz, tıp fakültesi öğrencileri, öğretim elemanları ve yardımcıları ve ilgili sağlık çalışanları tarafından kaliteli eğitim-öğretim sunumunda önemli materyallerin başında gelmektedir. Keklikoğlu Plastik ürettiği tüm modellerde gerçekliğe en yakın bilimsel detayları sunarak, tıbbi eğitim alanına ışık tutmaktadır. Keklikoğlu Plastik olarak üretimimiz dahilindeki tüm maketlerimizde yeni nesil kaliteli özel plastik hammaddeler kullanılmış olup, sunmuş olduğumuz 3 yıl fabrika garantisi ve 7 yıl ücretsiz bakım ve onarım desteği ile uzun ömürlü bir kullanım desteği sağlanmaktadır.

Keklikoğlu Plastik’in özel geliştirilmiş plastikten imal edilen anatomi maketleri bilimsel araştırma ve çalışmalarda kullanılmak üzere yurt içinden ve yurtdışından yoğun talep görmektedir. Eğitimin, bilimin, teknolojinin ve tıbbi literatürün harmanlanması ile üretilen maketlerimiz her geçen gün yeniliğine yenilik katmaktadır. Tüm insan ve hayvan anatomi maketlerimiz tıp fakültesi öğrencileri, profesörler ve ilgili sağlık çalışanları için en güvenli ve kaliteli bir seçenektir.

Keklikoğlu Plastik' in üretmiş olduğu anatomi maketleri tüm hatlarıyla gerçek insan boyutlarındadır. Yerli üretim ile ülkemizde hizmet verdiğimiz sektör içerisinde tek olma özelliği taşımaktayız. Keklikoğlu Plastik anatomi maketlerinde benzersiz garanti güvencesi, yerli malı vurgusu, dünyada patenti yalnızca kendine ait modeller ile sektör içerisinde rakiplerinden ayrılmaktadır.

productImages
Ürün Adı
productStockCodes
dealerPrice
  • %{{product.CurrentDiscount.Amount | number:0}}
  • {{productTag.Tag.Name}} {{productTag.Tag.Name}}
Birim: {{product.UnitMeasure}}

selling-price

KDV Dahil + KDV

KDV Dahil + KDV

Tükendi

{{product.UnitMeasure}}

Satışa Kapalı

Ürün Başarıyla Teklif Listesine Eklendi

No Product Page Image

Ürün Bulunamadı