BİLEK EKLEM ARTROSKOPİ SİMÜLATÖRÜ

Product code : CT/85

Model bilek eklem artroskopi uygulamaları için geliştirilmiştir. Yetişkin sağ ön kol ve el kısmının anatomik yapısına uygundur. El bileğinin iç kısmı açılabilir özelliktedir. Bilek iç kısmı radius, ulna ve karpal kemikleri ile artiküler disk ve intra artiküler ligament yapılarını içerir. Masa üzerine sabitlenerek kullanıma uygundur.

0,00
Tax Included
inTheStock
  • Özel Plastik Özel Plastik

Boyutlar:

Boy: 24 cm En: 14 cm Yükseklik: 6 cm Ağırlık: 0,455 kg

Özellikler: 

  1. Model bilek artiküler disk, artrodiyal kıkırdak ve intraartiküler ligament incinmesi, artroskleroz, sinovit ve tümör tedavisi gibi eklem rahatsızlıklarının bilek artroskopi yoluyla tanı ve tedavisinin öğretilmesine uygundur.
  2. Sağ ön kolun avuç içiyle birleşmesiyle; deri, radius, ulna, karpal, bilek artiküler disk (triangular fibrokartilaj) ve intraartiküler ligament yapılarını içerir. Artroskopik muayene ve ameliyatta doğru pozisyonlama olanağı sağlar.
  3. Bilek arkasından iki farklı parça, bilek artroskopisi operasyon yaklaşımı simülasyonu, iki yol: radius'un dorsal yüzü ve ulna'nın dorsal yüzü, eklem muayenesi ve artroskopik operasyon egzersizinin desteklenmesini sağlar.
  4. Artroskopik operasyon pratiği için uygun pozisyonda açılmış iki adet girişim yeri mevcuttur.
  5. Model, bilek eklemi fonksiyonunu açıklamak için sökülebilir.
Karşılaştırma Listesine Eklendi
Karşılaştırma Listesinden Çıkarıldı