BASİT CPR SİMÜLATÖRÜ

Ürün Kodu : ET/90

Yarım boy CPR eğitim mankeni temel yaşam desteği eğitimleri için geliştirilmiştir. Manken anatomik yapıya uygun olacak şekilde özel plastikten üretilmiştir. Elastik göğüs ve yüz derisine sahiptir. Kalp masajında doğru pozisyon için referans kabul edilen göğüs uçları, ksifoid çıkıntı, köprücük kemiği ve genel göğüs kaburga yapısı deri üzerinde belirgindir.  Uygulamaların birçok kez tekrarlanabilmesine olanak sağlayacak şekilde dayanıklı bir yapıya sahiptir.

0,00
KDV Dahil
inTheStock
  • Özel Plastik Özel Plastik

 Boyutlar:

Boy: 49 cm En: 26 cm Yükseklik: 17 cm Ağırlık:1,65 kg    

 Özellikleri:

  1. Kalp masajı için yetişkin, çocuk ve yenidoğan eğitimi olmak üzere üç modu vardır.
  2. Baş boyun pozisyonu verilip, havayolu açma işlemi uygulanabilir.
  3. Ağız ve burun yoluyla suni solunum uygulanabilir. Gerçekçi göğüs yükselmesi izlenebilir. Ağız yapısı resüsitatör kullanıma uygundur.
  4. Eğitim esnasından hijyeni sağlamak amacıyla mankende verilen havanın geri gelmesini engelleyen valf sistemi bulunmaktadır.
  5. Manken kalp masajına karşı gerçekçi bir şekilde direnç gösterecek göğüs yapısına sahiptir ve gerçekçi değerlerde kalp masajı yapılabilmektedir. Mankenin söz konusu direnci sağlayabilmesi için göğüs kafesinin altında çelik yay sistemi kullanılmıştır. Çelik yay sistemiyle çoklu kullanıma bağlı oluşabilecek göğüs kısmında çökmenin önüne geçilir.
  6. Yetişkin ve çocuk modunda doğru kompresyon derinliğinde sesli bildirim verir.
  7. Yüz derisi ve akciğer hava torbaları kolaylıkla değiştirilebilir.
Karşılaştırma Listesine Eklendi
Karşılaştırma Listesinden Çıkarıldı